| Viedokļi par dzejoli |
| klusaisMiileetaajs |
2008-12-12 10:16 |
| Ar foršu skuķi arī divzvaigžņu viesnīcā būtu pa pirmo zorti! :)) |
| kodax |
2008-12-12 10:31 |
| Konjaciņš :)) |
| tavssargs |
2008-12-12 10:34 |
| Visvairāk zvaigžņu ir kapteinim - četras. |
| Plaanpraatinjsh |
2008-12-12 10:37 |
| Var arī bez zvaigznēm,ka tikai pārējais ir. |
| Edgaram_po |
2008-12-12 10:55 |
| Varbūt dzejnieks cer uz varoņa zvaigzni par labu samīļošanu?:) |
| Naktsvijole_es |
2008-12-12 15:26 |
| Piecas zvaigznītes...ko nu?:)) |
| Vejslota |
2008-12-12 19:04 |
Zvaigznītes kopā ta - desmit! Varbūt pa konjaciņam teikuma sākumā un vēl viens pēc runas? :)))) :0 |
| vanadziene |
2008-12-12 23:23 |
| Es tāpat kā Vējslota uzreiz par konjaku iedomājos...:)) |
| pagaliite |
2008-12-13 09:08 |
| bet galvenais taču ir vidū...:)) |
| iluzija29 |
2008-12-13 11:03 |
Jā,tā var notikt tikai Smiltenē.Doma ļoti dziļa,bet liekas,ka ne par kojaku,ne par viesnīcu,jūs tiekat maldināti. |