,,Patvaldībai..
  
Gan jau kādam reiz triekšos ribās! 
Domāja duncis, uztrīts jo ass. 
Man arī par  dunci pārvērsties gribās.. 
Citādi paveikts nebūs nekas
  
 
  
| Viedokļi par dzejoli |  
	|  straume22  | 
	2021-10-13 12:27  | 
   
| (7. klase) Griba un mērķtiecība. |  
	|  lapsu_aacis  | 
	2021-10-13 21:10  | 
   
nu - buusi tu duncis 
ar tevi kaus cuuku 
taa aizsaulee peecaak 
uz tevi nelabi kvieks 
un akal buus slikti  
un vaidzees ko mainiit 
kas agraak labs bija 
buus shoreiz tad lieks 
un taa - viss pa rinkji 
pa piecsimti laagi 
mest misenee dziivi 
ka tik pasham prieks |  
	|  Runcs  | 
	2021-10-14 08:02  | 
   
| Tevi nomāc decentralizētās kanalizācijas sistēmas reģistrācijas kārtība? :)) |  
	|  klusaisMiileetaajs  | 
	2021-10-14 11:19  | 
   
| Obligātā un labprātīgā vakcinācija?  |  
	|  gleznotajs  | 
	2021-10-14 11:43  | 
   
| Antivakseri sirgst ar plānprātību  |  
	|  Susurlacic  | 
	2021-10-14 17:53  | 
   
.. katram sava taisnība, par kuru .. pat pilnīgi nejēdzīgu cilvēki ar mieru nodurt tos, kas tiem nepiekrīt. Piemēram, ja Gleznotājam netīk tie, kas negrib sevī ielaist kaut kādu šķidrumu, tad otra puse būtu ar mieru nokaut tos, kas to viņiem uzspiež. Nekāda sapratne un draudzība tue vairs nav iespējama. Tā izcēlās visi kari.. |  
	|  lapsu_aacis  | 
	2021-10-15 02:59  | 
   
toties ieguvumu irj vairaak kaa saprashanas!  
pirjmo unj mozhen vieniigo reizi muuzhaa visu savu draugu, radu unj margilaanju baru vareeja apskatiit bez maskaam. "kaa ir". 
mana maame nosmiineeja, sak, daudzi no kreeslas zoonas izraadiijaas akuraat tieshi tik preteklji cik intuiicija  sen sen apukalj chuksteeja priekshaa, ka suuC peediigais. es ar to pashu saku - labaaku raskladu bija gruuti iedomaaties.  
nu a vakciinas.. te viena tanta nesen bauroja kaa skolas beerniins savakcineejies unj saslimis. lab ka bija novakcineejies, nebuutu vakciina bijusi, buutu nomiris. bet nu, tantaam jau neiestaastiis. vinjas tic ka magneets no apaljaas bachas uz rokas, tieshaam rauj klaat pie kanalizaacijas trubaaam..  
 |  
	|  Susurlacic  | 
	2021-10-15 08:54  | 
   
Taisnība Lapsācijai.. tiešām ir radusies skaidrība par to , ar kuriem nav pa ceļam un jā.. Tie kuri šķitās esam līdzīgi, izrādījās pavisam citādi.... |  
	|  klusaisMiileetaajs  | 
	2021-10-15 20:05  | 
   
| Lapsuāpsis jau laikam pirms pandēmijas iemanījies novakcinēties. :D |  
	|  lapsu_aacis  | 
	2021-10-16 14:40  | 
   
nain miizli, es paarslimoju un reizes septinjas astonjas, nevis vienu.  pirjmo, gandriiz nospragu.  a buutu uz to laiku jau vakciina bijusi, kazi, buutu viegli punkji bijushi kaa brachkam. sekas irj joprojaam unj tos radagabalus, kuri joprojaam apgalvo ka shitaa hernja  neeksistee, es reaali striipiju laukaa no mantojuma. man taadi radi naher neir vajadzigi.  
 |  
	|  lapsu_aacis  | 
	2021-10-16 14:44  | 
   
brachka man ar noliedzeejos bija, kameer pasha beerni atnesa no skolas un aplaida visu maaju.  maate gandriiz garu izlaida, tik suunaini bija.  kopsh taas dienas, mute ir ciet un  novakcineejis visu saimi. tagad vismaz, kad saslimst veelreiz, neir nekas vairaak kaa viegla nedamagaanija. kaadu gadu buus miers, tad redzees, pietiek ar fabiigo imunitaati vai vajag atkaartot.  
un meŠ proČim, pie dzelzs priekshmetiem nerauj,  tumsaa neluciferiino un zobi neir izkritushi |  
	|  Susurlacic  | 
	2021-10-20 14:49  | 
   
 .. sorry Laps, Lāc nevaksinē savu plec vai pakaļ. Ja ir imunitāte, tad ir, ja nav, tad forši atdot galus. Nejūtos kā nemirstīgais kalnietis un neraustos. Čomam brālēns pirms dažām dienām b`īdamies no slimības .. ļāvās .. Nu un tai pašā dienā nobeidzās. 44 gadi.. itkā vēl varēja |  
	|  Susurlacic  | 
	2021-10-20 14:49  | 
   
 .. sorry Laps, Lāc nevaksinē savu plec vai pakaļ. Ja ir imunitāte, tad ir, ja nav, tad forši atdot galus. Nejūtos kā nemirstīgais kalnietis un neraustos. Čomam brālēns pirms dažām dienām b`īdamies no slimības .. ļāvās .. Nu un tai pašā dienā nobeidzās. 44 gadi.. itkā vēl varēja |  
 
 
Komentēt šo dzejoli 
Vēlies komentēt šo dzejoli? 
 
 
 
 
 | 
    
 
  
 |